JAKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ

PROFESJONALIZM

Aktualności

Szukaj

Stypendyści

Zuzanna Chmiel

2014.09.07

Zuzanna Chmiel na Mistrzostwach Polski w Ujeżdżeniu w dniach 5-7 września 2014 roku została Wicemistrzynią Polski Młodych Jeźdźców. To wielki sukces naszej stypendystki. Startowała tam na dwóch koniach: Floiyd i Rocko Barocko. Floiyd jest koniem, z którym jest już bardzo zgrana, natomiast w Sowiej Woli z Rocko Barocko zaczęli swoje pierwsze wspólne starty. Na przejazd finałowy wybrała Floiyda, konia, którego mogła być bardziej pewna. Zawody zakończyła z dużym sukcesem, zdobywając srebrny medal Mistrzostw Polski w kategorii Młodych Jeźdźców.

Następnym dużym sukcesem jaki odniosła w tym roku z Floiydem jest złoty medal Halowego Pucharu Polski w kategorii Młodych Jeźdźców, który wywalczyliśmy w kwietniu w Zbrosławicach. W maju wystartowała w wyższej kategorii wiekowej niż ta, do której należy na zawodach ogólnopolskich w Krakowie. Zawody ukończyła z bardzo dobrymi wynikami, dostając się do konkursu finałowego.

Sowia Wola

2013.06.26

Na zdjęciach poniżej nasza stypendystka Zuzanna Chmiel podczas zawodów w Radzionkowie, Krakowie i Zakrzowie. Zawody w Radzionkowie były zawodami rangi międzynarodowej gdzie Zuzanna startowała w kategorii młodych jeźdźców. Wygrane zawody ogólnopolskie w Krakowie były dla Zuzi eliminacjami do Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się 30.05- 02.06 w Zakrzowie. Dobre starty zaowocowały srebrnym medalem.
Zdjęcia Łukasz Kowalski.

Radzionków

Kraków

Zakrzów

Życiorys

Moja przygoda z jeździectwem zaczęła się kiedy miałam 13 lat. Po pierwszych kilku miesiącach spędzonych w rekreacji w końcu dostałam swojego pierwszego konia. Od początku wiedziałam, że ujeżdżenie to dyscyplina, którą chce trenować. Dosyć szybko udało mi się wystartować w pierwszych zawodach. Po dwóch latach trenowania w 2010 roku zaczęłam odnosić swoje pierwsze większe sukcesy, które zaczęły się od złotego medalu Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Rok 2011 oprócz sukcesów w zawodach ogólnopolskich przyniósł brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów, a także wygraną w międzynarodowych zawodach na Węgrzech. W 2012 roku zostałam złotą medalistką Halowego Pucharu Polski Juniorów oraz brązową medalistką Mistrzostw Polski Młodych Jeźdzców. W tym roku najważniejszymi zawodami będą Mistrzostwa Europy Juniorów oraz Mistrzostwa Polski Juniorów. W tym sezonie mam już za sobą pierwsze udane starty czego potwierdzeniem jest srebrny medal Halowego Pucharu Polski Młodych Jeźdzców.